fbpx
Menu Zamknij

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie) Dz.U. UE.L. 2016.119.1 (dalej: RODO).
Kancelaria Adwokacka PDP – Pawłowska, Dębowska, Puchalski Spółka partnerska dochowuje szczególnej staranności w celu zapewnienia poufności i rozliczalności danych osobowych oraz dostępności ich dla osób upoważnionych. Dane te są wykorzystywane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Państwa zapytanie (Porada prawna on – line). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny.
Administratorem danych osobowych jest spółka Kancelaria Adwokacka PDP – Pawłowska, Dębowska, Puchalski Spółka partnerska z siedziba w Warszawie,ul. Poznańska 21 lok. 34.
W sprawach związanych z ochroną danych osobowych może się Pani/Pan skontaktować z Administratorem za pośrednictwem poczty elektronicznej: kancelaria@pawlowska-debowska.pl
Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub zgłosić sprzeciw. Wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogą Państwo poprzez wysłanie maila na adres: sekretariat@kancelariapdp.pl.
Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w konkretnych przypadkach może mieć wpływ na możliwość dalszego wykonania umowy.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
Administrator danych osobowych nie przekazuje ich do krajów trzecich ani organizacji międzynarodowych.