fbpx
Menu Zamknij

Zespół

Wspólnikami Kancelarii Adwokackiej PDP jest trzech adwokatów, z których każdy posiada ponad 10 – letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Prawnicy Kancelarii specjalizują się w prowadzeniu spraw rozwodowych, alimentacyjnych, podziałach majątku oraz w innych sprawach rodzinnych.

Do powierzonych nam spraw podchodzimy kompleksowo i z pełną troską o interes naszych Klientów!

O Kancelarii

Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnych usług prawniczych, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych świadczonej obsługi prawnej.

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Oferujemy kompleksową pomoc prawną we wszelkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Zdobyte międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na miano partnera w biznesie, który zapewnia ochronę prawną interesów swoich Klientów i rozumie ich potrzeby. Kancelaria oferuje firmom pomoc prawną również w ich bieżącej, codziennej działalności. Doradzając Naszym Klientom zwracamy szczególną uwagę na ekonomiczne aspekty naszych porad, proponując rozwiązania dostosowane do konkretnej sytuacji i indywidualnych wymagań klientów.

Prowadzący Kancelarię adwokaci Elżbieta Dębowska – Krzyszczak, Katarzyna Pawłowska – Kmiecik i Jan Lech Puchalski zdobywali doświadczenie zawodowe w renomowanej kancelarii prawniczej w Warszawie, a następnie odbyli praktykę zawodową w Stanach Zjednoczonych.

W celu skutecznego i wszechstronnego świadczenia pomocy prawnej Kancelaria współpracuje również ze specjalistami z różnych dziedzin, m.in.. :

doradcami podatkowymi, zagranicznymi kancelariami prawnymi (w szczególności z obszaru Stanów Zjednoczonych) konsultantami z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania, specjalistami z zakresu wycen nieruchomości, tłumaczami przysięgłymi,

Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwalają nam na zaoferowanie Naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej oraz zapewnienie rzetelnej i skutecznej pomocy w rozwiązywaniu problemów prawnych.