fbpx
Menu Zamknij

adwokat Jan Lech Puchalski – partner 

Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych: zarówno tej bieżącej, jak i przy realizacji dużych projektów gospodarczych. Odnosi liczne sukcesy przy prowadzeniu negocjacji i doradztwie prawnym w obrocie nieruchomościami, szczególnie przy projektach deweloperskich.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego. Specjalizacja w zakresie sporządzania kasacji i skarg kasacyjnych zaowocowała już licznymi sukcesami adwokata Jana Puchalskiego.

Wykształcenie prawnicze zdobył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który to wydział ukończył z wyróżnieniem. Pracę magisterską przygotowaną pod kierunkiem prof. Elżbiety Skowrońskiej – Bocian na temat Natury (istoty) stosunku cywilnoprawnego obronił w katedrze prawa cywilnego.

Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał współpracując ze spółką Kancelaria Adwokacka Robert Marciniak i Marta Szymanek sp.p., a następnie prowadząc indywidualną praktykę prawniczą. W 2018 roku na skutek wspólnego prowadzenia zakończonych sukcesem projektów z Kancelarią Adwokacką Pawłowska & Dębowska sp.p. został partnerem Kancelarii Adwokackiej PDP – Pawłowska, Dębowska, Puchalski sp.p.

Wolne chwile poświęca rodzinie i przyjaciołom, książkom oraz pracom budowlanym.

język: polski, angielski

email: jp@kancelariapdp.pl

tel: /+48/ 603 190 095