fbpx
Menu Zamknij

adwokat Elżbieta Dębowska – Krzyszczak – partner 

Specjalizuje się w prawie spółek i prawie zobowiązań, w tym w doradztwie korporacyjnym i prowadzeniu sporów sądowych. Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu umów spółek odpowiadających potrzebom skomplikowanych transakcji handlowych.

Doświadczenie zdobyte w Stanach Zjednoczonych w zakresie prowadzenia mediacji i negocjacji wykorzystuje przy powadzeniu sporów sądowych nie tylko w sprawach gospodarczych, ale również z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy (posiada liczne sukcesy w postępowaniach rozwodowych). Międzynarodowe doświadczenie pozwala jej na prowadzenie również obsługi klientów zagranicznych.

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę magisterską przygotowała i obroniła pod kierunkiem dr. Wiesława Opalskiego, w Katedrze Prawa Handlowego UW. Przez wiele lat współpracowała z Kancelarią Adwokacką Marty Szymanek, a następnie ze spółką Kancelaria Adwokacka Robert Marciniak i Marta Szymanek sp. p.. Aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie rozpoczęła w 2007 roku, a następnie w 2011 roku uzyskując pozytywny wynik z egzaminu adwokackiego zdobyła tytuł zawodowy adwokata. W latach 2011 – 2012 odbywała praktykę zawodową w Kancelarii w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod patronatem Jagiellonian Law Society wraz z adwokat Katarzyną Pawłowską zorganizowała Klinikę Prawa dla Polonii .

język: polski, angielski

email: edk@kancelariapdp.pl

tel: /+48/ 609 572 585